امروزه بشر همواره به سمت دستیابی به فن‌آوری روز و برتر از گذشته پیش می‌رود، صنعت ساخت ماشین‌آلات صنعتی نیز از این امر مستثنی نبوده و نیازمند تخصص و دستگاه‌های پیشرفته‌تر نسبت به گذشته است.

اسپرسو ساز
  1. شرکت آیسان با بهره‌گیری از ماشین‌آلات پیشرفته و همکاری با مهندسانی با تجربه‌ی بالا، با نگرش بهبود در کیفیت و رضایت مصرف کنندگان، از سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را در زمینه‌ی تولید یخچال‌های صنعتی آغاز کرد.
  2. آیسان با توسعه‌ی فعالیت‌ها از سال ۱۳۸۵ ساخت تجهیزات رستوران‌ها و هتل‌ها را نیز در دستور کار خود قرارداد. از مزیت‌های محصولات آیسان می‌توان به بهبود مصرف انرژی‌های برق و گاز اشاره نمود.
  3. همچنین کلیه‌ی محصولات، دارای یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله می‌باشند.
  4. مزیت دیگر آیسان، سیستم گسترده‌ی پخش و خدمات در سراسر کشور است. ما در آیسان سعی در به کارگیری تجهیزات نوین صنعتی و ماشین‌آلات به‌روز صنایع غذایی داریم و در این راستا کلیه‌ی دستگاه‌های مورد مصرف را با بهترین برندهای آلمانی، ایتالیایی و … در اختیار مصرف‌کنندگان عزیزمان قرار می‌دهیم.

محصولات برتر

در اینستاگرام ما را دنبال کنید

#دستگاه_شرینک_کابینی_نادی_پک مناسب جهت بسته بندی انواع محصولات از جمله مواد غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی و … بوده و این دستگاه به دلیل دارا بودن از سیستم دوخت سرامیکی و بدنه کاملا مقاوم، سیستم برقی قوی و همچنین باتوجه به ابعاد، عملکرد همزمان دوخت و شرینک، برق تکفاز، سیستم مگنت و عدم نیاز به اپراتور متخصص، در طیف وسیعی جهت بسته بندی استفاده می گردد . این دستگاه کاملا مناسب جهت کارگاه ها، فروشگاه های شهری از جمله رستوران ها، قنادی ها، فروشندگان سوغات، صحافی ها و … می باشد. #دستگاه_بسته_بندی
6 برنامه كاری با حافظه
قدرت 3-3.5 کیلووات
سرعت بسته بندی 300 تا 450 بسته در ساعت
حداکثر عرض رول 50 سانتیمتر
دارای مگنت برای بسته شدن خودکار در دستگاه
قابلیت پرفراژ شرینک محصول
طول دوخت 50 سانتیمتر
قابلیت استفاده از فیلم های PVC و POF شرینک
رااههای ارتباطی با ما :
🆔Instagram adress :
https://instagram.com/isun_kitchen

🆔Telegram adress :
 T.me/Isun_Co

📱۰۹۱۲۶۳۳۴۵۲۶&۰۹۰۱۱۳۴۶۰۹۳&
📞۰۲۱۶۶۷۵۶۰۷۰ & ۰۲۱۶۶۷۲۵۵۶۳
📞۰۲۱۶۶۷۱۶۴۴۸ &۰۲۱۶۶۷۵۲۸۴۵
🌐Www.isun-kitchen.com
#دستگاه_شرینک_کابینی_نادی_پک مناسب جهت بسته بندی انواع محصولات از جمله مواد غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی و … بوده و این دستگاه به دلیل دارا بودن از سیستم دوخت سرامیکی و بدنه کاملا مقاوم، سیستم برقی قوی و همچنین باتوجه به ابعاد، عملکرد همزمان دوخت و شرینک، برق تکفاز، سیستم مگنت و عدم نیاز به اپراتور متخصص، در طیف وسیعی جهت بسته بندی استفاده می گردد . این دستگاه کاملا مناسب جهت کارگاه ها، فروشگاه های شهری از جمله رستوران ها، قنادی ها، فروشندگان سوغات، صحافی ها و … می باشد. #دستگاه_بسته_بندی 6 برنامه كاری با حافظه قدرت 3-3.5 کیلووات سرعت بسته بندی 300 تا 450 بسته در ساعت حداکثر عرض رول 50 سانتیمتر دارای مگنت برای بسته شدن خودکار در دستگاه قابلیت پرفراژ شرینک محصول طول دوخت 50 سانتیمتر قابلیت استفاده از فیلم های PVC و POF شرینک رااههای ارتباطی با ما : 🆔Instagram adress : https://instagram.com/isun_kitchen 🆔Telegram adress : T.me/Isun_Co 📱۰۹۱۲۶۳۳۴۵۲۶&۰۹۰۱۱۳۴۶۰۹۳& 📞۰۲۱۶۶۷۵۶۰۷۰ & ۰۲۱۶۶۷۲۵۵۶۳ 📞۰۲۱۶۶۷۱۶۴۴۸ &۰۲۱۶۶۷۵۲۸۴۵ 🌐Www.isun-kitchen.com